Gorące wiadomości

img.iap.pl/s/595/7730/Edytor/File/11LISTOPAD.mp4

SEN O WOLNOŚCI

Happening z okazji Narodowego Święta Niepodległości

Sprowozdanie i fotorelacja na FB:    www.facebook.com/permalink.php

Znalezione obrazy dla zapytania 11 listopada

Jesienna zbiórka makulatury

Gimnazjum im. Jana Pawła II w Gołkowicach w dniach 21-27 października 2016r po raz kolejny zaangażowało się w szkolną akcję zbiórki makulatury. Uczniowie przynosili podpisaną makulaturę do szkoły. Została ona odwieziona do skupu. Za dochód otrzymany ze zbiórki makulatury zostaną zakupione pomoce dydaktyczne.

Dokładne sprawozdanie ze zbiórki do pobrania:  img.iap.pl/s/595/7730/Edytor/makulatura.docx

Spotkanie

Młodzieżowych Liderów Promocji Zdrowia

We wtorek (25 październik) w Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu odbyło się spotkanie Młodzieżowych Liderów Promocji Zdrowia z naszej gminy. Spotkanie objęło: pasowanie na lidera nowych członków, skecz promujący zdrowy styl życia oraz dyskotekę.

Ślubowanie klas pierwszych

W poniedziałek (24 październik) w naszej szkole odbyło się ślubowanie uczniów klas pierwszych. Serdecznie witamy pierwszoklasistów jako pełnoprawnych członków naszej społeczności.

NOC NAUKOWCÓW 2016

Znalezione obrazy dla zapytania noc naukowców 2016 logo

W zeszłym tygodniu grupa gimnazjalistów z naszej szkoły wzięła udział w Małopolskiej Nocy Naukowców. Po przyjeździe do krakowskiego Instytutu Fizyki Jądrowej uczniowie udali się do laboratoriów, by tam zdobywać wiedzę na różne ciekawe tematy :) (m.in. dawki promieniowania i monitorowanie skażenia w środowisku).
Potem nastąpiła gra terenowa „Naukowe Podchody”. Uczestnicy zostali wyposażeni w mapę, która pozwoliła na dotarcie do zadań konkursowych. Prawidłowe rozwiązania ujawniły miejsca kolejnych zadań. Na zwycięzców, którzy przeszli całą grę, czekały nagrody.
Kolejnymi atrakcjami były: pokazy doświadczeń fizycznych i wykład o promieniotwórczości na Uniwersytecie Jagiellońskim. Podróż w świat nauki i technologii zakończyła się pokazem filmu „Żywioł. Deepwater Horizon”.

NOWY ROK SZKOLNY 2016/17

Spis wydarzeń z roku szkolnego 2015/16 znajduje się w archiwum.

www.gim-golkowice.iap.pl/pl/96825/0/Archiwum_rok_szk._2015-16.html

Odwiedzin :